contact@andino.com.ua / +38 (093) 183-45-63 / +38 (093) 741-54-96 (English)

Головна

Анди, мовою кечуа- “високий пік”, і є найдовшим гірським ланцюгом у світі, який простягнулся від Чилі до Венесуели. Анди складають основний зв’язок між нашими країнами, а також мають продовження в Антарктиді і називаються Антартанди. Вони пролягають через Перу, Еквадор, Колумбію, Аргентину, Болівію і є джерелом нашої культури і головного народного багатства ANDINO (андийцев)

Ми хочемо поширити серед вас найкраще з нашої культури, ми вибираємо ексклюзивні продукти найвищої якості, схожі на наші традиції в процесах розвитку матеріалів і сучасності в його конструкції для наших ексклюзивних клієнтів. Ми ретельно вибираємо найбільш відповідальних виробників з тварин, які виступають засохраненіе навколишнього середовища. Ми гарантуємо, що шкідливі елементи не використовуються у цьому процесі, тим самим забезпечуючи природність і справжність продукції.
Ми хочемо розділити з Вами краще, що є в нашій культурі, вибираючи ексклюзивні речі найвищої якості, що відображають нашу давню традицію перетворення натуральних матеріалів в сучасні вироби для наших ексклюзивних клієнтів. Ми ретельно вибираємо найбільш відповідальних виробників, які дбають про навколишнє середовище, і можемо гарантувати, що при виробництві даної продукції не використовувалися токсичні або хімічні речовини, тим самим забезпечуючи природність і автентичність продукції.

contact@andino.com.ua / +38 (093) 183-45-63 / +38 (093) 741-54-96 (English)